Секретар мiської ради Кропивницького: Молодь має тримати руку на пульсi життя свого народу. ФОТО

Секретар мiської ради Кропивницького: Молодь має тримати руку на пульсi життя свого народу. ФОТО

Учора, 9 жовтня, у мiської ради Кропивницького юнi активiсти з усiх шкiл мiста провели чергове засiдання парламенту дiтей. Про це йдеться на сайті міськради. Об этом сообщает web-globus.in.ua со ссылкой на СМИ.

" Дуже важливо, що ви цiкавитесь органiзацiєю роботи органiв мiсцевого самоврядування, бо у нашiй країнi, у нашому суспiльствi, у рiдному мiстi вiдбуваються активнi процеси: полiтичнi, економiчнi, соцiальнi i молодь має тримати руку на пульсi життя свого народу. Ви наполегливi, амбiтнi та активнi, тому цiлком можливо, що через кiлька каденцiй ви зайдете в нашу сесiйну залу, або до зали Верховної Ради України у статусi народного обранця" , – зауважив секретар мiської ради Андрiй Табалов.

Порядок денний засiдання дитячого парламенту мiстив шiсть пунктiв. Представники осередкiв учнiвського самоврядування заслухали аналiтичний звiт голови парламенту дiтей Євгенiї Злобiної та пропозицiї щодо планування роботи парламенту дiтей на перiод 2019-2020 навчального року. Делегати також ознайомилися з iнформацiєю голiв комiсiй парламенту дiтей щодо проектiв на 2019-2020 навчальний рiк.

Завершили засiдання сесiї нагородженням осередкiв учнiвського самоврядування – переможцiв 2018-2019 навчального року та координаторiв учнiвського самоврядування.


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/sekretar-miskoi-radi-kropivnitskogo-molod-mae-trimati-ruku-na-pulsi-zhittja-svogo-narodu-foto”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя