Прикарпатські пенсійники розпочали процес оцифрування пенсійних справ

Прикарпатські пенсійники розпочали процес оцифрування пенсійних справ
У Пенсійному фонді України активно створюється новітня система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій, головний вектор якої — покращення якості прийому громадян, зменшення термінів обробки заяв та документів, можливість дистанційного доступу пенсіонера до своєї пенсійної справи.

Для спрощення контакту «Пенсійний фонд — громадянин» розробили мобільний додаток «Е-пенсія», який дозволить отримати доступ до ресурсів вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду з мобільних пристроїв. Крім того, впроваджуються технології оцифрування пенсійних справ (ретроконверсія), та розгортання для цього процесу відповідної технічної бази, інформують "Вікна" з посиланням на Калуський сервісний центр ПФУ. Об этом сообщает newsmax.in.ua со ссылкой на СМИ.

Так, у вересні поточного року з метою оцифрування пенсійних справ справ жителів Івано-Франківщини запрацював новостворений відділ з ретроконверсії у головному управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, перед яким поставлено надважливе завдання — переведення близько 350 тисяч пенсійних справ в електронний формат.

Процес оцифрування пенсійних справ складається з трьох етапів:

- сканування всіх документів;

- кадрування зображення;

- документування пенсійних справ.

Збереження всіх даних забезпечено Пенсійним фондом України на центральному сервері, доступ до якого захищено належним чином.

Запровадження електронних пенсійних справ дозволить:

- забезпечити пенсіонерам доступ до матеріалів своєї пенсійної справи з будь-якого місця;

- створити можливість для надання послуг незалежно від місця проживання;

- використати вивільнені приміщення органів Пенсійного фонду України;

- забезпечити наскрізний автоматизований контроль актуальності та достовірності документів.

Читайте також: Соціальне таксі і ваучери на освіту: як зміниться соцдопомога у 2020 році


Джерело статті: “http://frankivchany.if.ua/63072-prykarpatski-pensiinyky-rozpochaly-protses-otsyfruvannia-pensiinykh-sprav”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя